21/03/2017   Jarní sleva 20 % na metodické příručky Školka hrou
S nastupujícím jarem jsme pro vás připravili 20% slevu na metodické příručky Školka hrou, které můžete až do 30. 4. 2017 objednávat za cenu 1 200 Kč včetně DPH (původní cena 1 500 Kč včetně DPH).

Pro inspiraci vám přinášíme ukázku z publikace Školka hrou JARO, kterou si můžete bezplatně stáhnout na www.eskolkahrou.cz/prislo-k-nam-JARO. Interaktivní materiály z této kapitoly jsou dostupné online na vzdělávacím portálu www.ekabinet.cz, a to vložením kódu (např. 152448) do vyhledávacího políčka „Klíčová slova…“ na hlavní stránce portálu.

Praktický obrázkový návod pro práci se vzdělávacím portálem eKabinet.cz je k dispozici na http://bit.ly/navod-k-pouziti.  
Odborné metodické příručky Školka hrou můžete objednávat online na www.eskolkahrou.cz/objednavka, e-mailem na skolkahrou@edulogy.cz nebo telefonicky na 212 242 963.
2019 © EDULOGY, s.r.o. © Young Digital Planet S.A.
Všechna práva vyhrazena.

Přidejte se k nám na
Související stránky
www.eUlohy.cz
www.edulogy.cz
www.eskolkahrou.cz
www.tuul.cz

Upozornění

Před zveřejněním jakéhokoliv materiálu se prosím ujistěte, že jste si důkladně pročetli podmínky používání a ochrany osobních údajů a jste plně obeznámeni se všeobecnými podmínkami používání portálu eKabinet.cz.


Podmínky používání
Ochrana osobních údajů

Pokračovat