Matematika pro 1. st. ZŠ


Matematika pro 1. stupeň ZŠ
 
Vzdělávací materiály vytvořené na základě jedinečné výukové metody z Finska, která se stala celosvětově uznávaným měřítkem pro vzdělávací standardy.
 
Materiály pokrývají výuku matematiky na prvním stupni základní školy. V reálných, každodenních situacích učí žáky základům matematiky. 
 
Nabízí jedinečný, na dítě orientovaný přístup. Barevné kresby, výrazná grafika, pozitivní motivace a ocenění mění výuku matematiky pro malé školáky v opravdové dobrodružství. 
 
Materiály zahrnují více než 30 různých témat zpracovaných v 849 lekcích. Celkově produkt obsahuje více než 4 400 atraktivních simulací, animací, ilustrací a materiálů pro tisk. Pro nadané žáky jsou k dispozici doplňková cvičení a otázky.

Matematika pro 1. stupeň ZŠ se skládá z
6 částí. Každá část je rozdělena do kapitol, které obsahují interaktivní lekce: tj.: lekce s novou látkou (modrá), lekce zaměřené na opakování (oranžová) a materiály pro nadané žáky (zelená).
 
Systém na rozpoznávání rukopisu navíc při výuce umožňuje používat digitální pero. Napsané číslice a matematické symboly jsou automaticky kontrolovány, což pomáhá rozvíjet jemnou motoriku, podporuje rozvoj grafomotoriky a pomáhá předcházet dysgrafii.
 
Kurzem provázejí animované postavičky a pomocí smajlíků je také možné, aby děti vyjádřily své názory na danou lekci a pocity z jejího zvládnutí.

Balíčky vzdělávacích materiálů naleznete v části Obchod/Balíčky.
 
Reference:
Interaktivní Matematika pro 1. stupeň ZŠ je skvěle zpracovaná. Jiné digitální materiály rozhodně nedosahují úrovně tohoto produktu, protože jim chybí okamžitá zpětná vazba dětem. Materiály je možné zařadit do výuky kdykoliv,“ říká Mgr. Olga Vejvodová, učitelka matematiky pro 1. stupeň, ZŠ Lupáčova, Praha.

Ukázkové materiály

2021 © EDULOGY, s.r.o. © Young Digital Planet S.A.
Všechna práva vyhrazena.

Upozornění

Před zveřejněním jakéhokoliv materiálu se prosím ujistěte, že jste si důkladně pročetli podmínky používání a ochrany osobních údajů a jste plně obeznámeni se všeobecnými podmínkami používání portálu eKabinet.cz.


Podmínky používání
Ochrana osobních údajů

Pokračovat